Uygulamalar

Klima Tesisat Uygulamaları

Dünyanın lider firmalarından olan Gree ve Vaillant klimalarının İzmir’in Seferihisar, Akarca, Teos, Sığacık, Doğanbey, Ürkmez, Özdere, Urla, Güzelbahçe bölgelerinde bayi satışını yapan Damla Teknik, konut, ticari alanlar, spor salonu, okul vb. alanların klima tesisatını yapmaktadır.

Damla Teknik, konut, sanayi, toplu kullanım alanlarına uygun ve farklı özelliklerde uyguladığı klima tesisatının, keşif işlemleri, montaj, satış sonrası servis ve yedek parça hizmetlerini de vermektedir.

Isı Pompaları Uygulamaları

Doğada mevcut olduğu halde sıcaklığı düşük olduğundan kullanılamayan enerjinin sıcaklığını yükselterek kullanmamızı sağlayan cihazlara ısı pompaları denmektedir. Isı pompaları ısının bir yerden başka bir yere naklini yapmaktadır. Bu nakil sırasında alınan enerjinin bir kısmı elektrik enerjisi olarak harcanır. Alınan enerji ne kadar büyükse harcadığı elektrik o kadar az olur. Dolayısıyla verimlilik de bir o kadar yüksek olmaktadır.

Damla Teknik, satışını yaptığı ısı pompalarının, montaj, satış sonrası teknik bakım ve servis hizmeti ve yedek parça temini hizmetlerini de vermektedir.

VRF Klima Sistemleri

VRF Klima, bir dış üniteyle birden fazla iç ünitenin kontrol edilmesini sağlayan klima sistemleridir. Binanın kapasite ihtiyacına bağlı olarak soğuk hava akışını kontrol etmektedir. Değişken Soğutucu Akışkan Debisi anlamına gelen VRF Klima sistemi, değişen gaz debisi sayesinde enerji tasarrufu sağlamaktadır. Bu özellik VRF Klimaları Split Klimalardan ayıran en önemli özelliğidir. Yeni yapılan ve mevcut tüm yapılarda kullanılabilen VRF Klimalar hem çevreye özen ve saygı göstermekte hem de yüksel enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Damla Teknik, VRF Klimaların satış, montaj, satış sonrası servis hizmetleriyle İzmir’in Seferihisar, Urla, Güzelbahçe, Sığacık bölgelerine hizmet vermektedir.

Yerden Isıtma Uygulamaları

Zemin betonu içerisine döşenen borularla ısı kaynağından aldığı enerjiyi zemin altına yayarak dağıtan ve böylece mekanı ısınmasını sağlayan bir sistemdir. En önemli özelliği mekandaki ısı kaybını önleyerek eşit ısı yayılımını sağlamasıdır. Damla Mekanik, İzmir’de Seferihisar, Sığacık, Teos, Akarca, Doğanbey, Ürkmez, Özdere, Urla ve Güzelbahçe bölgelerinde yerden ısıtma tesisat firmaları arasında verdiği hizmet, ürün kalitesi ve müşteri ilişkileriyle öne çıkmaktadır.

Güneş Enerji Sistemleri

Yenilenebilir enerji kaynaklarından biri olan güneş enerjisi, özellikle ısıtma, soğutma ve elektrik üretimi alanlarında kullanılan ve gün geçtikce kullanımı artan yenilenebilir enerji sistemidir.

Damla Teknik, Seferihisar, Sığacık, Teos, Akarca, Doğanbey, Ürkmez, Özdere, Urla ve Güzelbahçe bölgelerinde güneş enerji sistemlerinin satışını yapmaktadır. Ayrıca keşif, montaj, satış sonrası servis ve yedek parça temini konularında da hizmet vermektedir.

Faaliyet alanımız Türkiye sınırları içinde her yerdir.