Hizmet Bölgelerimiz

Faaliyet alanımız Türkiye sınırları içinde her yerdir.

Seferihisar

İzmir’in Seferihisar ilçesinde müşteri memnuniyetini merkez alarak konut ve sanayi mekanlarına uygun olarak klima montajı, klima satışı, kombi tesisatı, ısı pompası satışı ve montajı yapmaktadır. Seferihisar bölgesinde bulunan yazlıklar, villalar ve oteller için VRF Klima montajı, yerden ısıtma sistemlerinin kurulumunu yapmakadır.

Akarca

Seferihisar’ın Akarca Bölgesinde bulunan konutların, villaların ve yazlıkların yerden ısıtma sistemlerini döşemektedir. Aynı zamanda split klima, VRF Klima satış, montaj ve teknik bakımını yapmaktadır. Ek olarak bu bölgede güneş enerji sistemlerinin satış ve montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Doğanbey

Damla Teknik, Seferihisar’ın Doğanbey bölgesinde bulunan konut, otel, restoranlarının klima tesisatlarını yapmaktadır. Ayrıca bu bölgede verdiği hizmetlere ek olarak teknik destek, satış sonrası servis ve yedek parça hizmetleri de vermektedir.

Teos

Damla Teknik, Seferihisarın Teos bölgesinde bulunan konut ve işyerlerine güneş enerji montajınI ve Bu bölgede faaliyet gösteren otellerin VRF Klima Sistemlerinin montajını, teknik bakımını yapmaktadır.

Sığacık

Seferihisar’ın Sığacık bölgesinde bulunan yazlık ve villaların yerden ısıtma sistemlerini döşeyen Damla Teknik, böylece bu konutlar ısı kayıplarını önleyerek enerji tasarrufu sağlamalarına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda yaptığı keşif sonrasında ihtiyacı olan konut ve işletmelere ısı pompaları montajı da yapmaktadır.

Ürkmez

Seferihisar’ın Ürkmez bölgesinde faaliyet gösteren otellerin VRF Klima sistemlerinin keşif, montaj, satış sonrası destek ve teknik bakım, yedek parça teminini sağlayan Damla Teknik aynı zamanda bu bölgede bulunan konutların, villaların, apart otellerin doğalgaz tesisat işlemlerini de yapmaktadır.

Özdere

Menderes’in Özdere bölgesinde güneş enerji sistemlerinin montajını yapan Damla Teknik bu bölgede klima tesisat, doğalgaz tesisat işlemlerini ve ısı pompaları sistemi, yerden ısıtma sistemleri, güneş enerjisi sistemlerini yapmaktadır.

Urla

İzmir’in Urla İlçesinde Damla Teknik, müşteri memnuniyetini merkez alarak konut, restaurant ve otellerin ihtiyaçlarına uygun olarak klima, doğalgaz tesisatı ve diğer ısıtma ve soğutma ürünlerinin satışını, montajını, teknik bakımını yapmaktadır.

Güzelbahçe

İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde konutlara, klima tesisatı ve doğalgaz tesisatı alanında hizmet veren Damla Teknik, Split klima, VRF Klimaların ve Vaillant marka kombilerin satışını, montajını, teknik bakım ve servis hizmetlerini ve gerektiğinde yedek parça bulma işlemlerini yerine getirmektedir.