Hakkımızda

Hakkımızda

Isıtma ve soğutmanın asırlık öncüsü ‘VAİLLANT’ ve dünyanın en büyük klima üretici firması ‘GREE’ güvencesinde faaliyetlerini sürdüren firmamız; sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileriyle paylaşmanın heyecanını duymaktadır.
DAMLA TEKNİK olarak değişmeyen değerlerimiz; Girişimcilik, Güven, Dürüstlük ve Tutkudur.

Dinamik, genç ve tecrübeli kadrosu, bilinçli çalışanları ve profesyonel yaklaşımıyla müşteri memnuniyetine her zaman öncelik veren Damla Teknik, kurulduğu günden beri daima kendini yenileyerek her zaman en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Değerlerimiz

Girişimcilik

Müşteri beklentilerini aşarız

İddialı hedeflere koşarız

Sürdürülebilirlik ilkesiyle hareket ederiz

Güven

Birbirimize güven duyarız

Bilgi birikimimizi paylaşırız

Hatalarımızdan ders alırız

Tutku

Çevremize ilham veririz

Fikirlerimiz için mücadele ederiz

Başarılarımızı takdir ederiz.

Dürüstlük

Saygılı davranırız

Sorumluluk alırız

Yasalara ve kurallara uyarız

Damla TEKNİK; siz değerli müşterilerimizin yaşam konforunu artırmaya yönelik, ihtiyacınıza en uygun ürün/ürün modelinin Satışını, istenilen yer ve zamanda çözüm ortaklarımız ve yetkili servislerimiz marifetiyle montaj ve devreye alınmasını, bakım ve onarım işlerini aşağıda yer alan ürünlerde yapmaktadır.

VRF Merkezli Klima Sistemleri,
Klimalar,
Isı pompaları,
Radyatörler ve Vanalar,
Yerden Isıtma Sistemleri,
Kombiler,
Şofbenler,
Elektrikli Kombiler,
Ani Su Isıtıcıları,
Boylerler,
Güneş Enerji Sistemleri.
Damla TEKNİK; kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde, kısa sürede Isıtma ve soğutma alanında tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Gelişen teknolojiyle birlikte ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilerimizi talep ve beklentilerini en üst seviyede tutmak, müşterilerimizle güçlü bir iletişim ağı oluşturarak müşteri sadakatini sağlamak ve tüm bunlarla bağlantılı olarak firmamızın ulusal pazarda etkinliğini arttırmak temel vizyonumuzdur.

Firmamız, kendi uzmanlık alanında verdiği ürün ve hizmetin kalitesini sürekli geliştirmeyi amaçlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, sunduğu çözümlerle güvenilir, yenilikçi, insana ve doğaya saygılı, sektöründe öncü ve kurumsal bir firma olmayı amaçlamaktadır.